Ana Sayfa Spor Ayhan Sarıyıldız’dan 1071 Malazgirtspor’a destek

Ayhan Sarıyıldız’dan 1071 Malazgirtspor’a destek

Sarıyıldız İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Sarıyıldız, 1071 Malazgirtspor Kulübü’ne nakdi destekde bulundu. Herkesin duyarlılık göstererek miktara bakmaksızın kulüplerine destekte bulunması gerektiğini ifade eden Sarıyıldız. Malazgirtspor’a başarılar diledi.

Geçtiğimiz sezon kulübün forma sponsorluğunu üstlenen Sarıyıldız bu yılda nakdi destekte bulunarak takımını yalnız bırakmadı. Metropollerde yaşayan tüm hemşerilerinin Malazgirt’e ve 1071 Malazgirtspor’a destek vermesi gerektiğinin altını çizen Sarıyıldız, “Verdiğimiz destekler Malazgirtsporumuz için azdır. Herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir. Takımımız ne kadar iyi yerlerde olursa bizler için de şehrimiz için de o kadar iyi demektir. Takımımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

1071 Malazgirtspor Kulübü Başkanı İsmail Türeli ise Sarıyıldız’a teşekkür ederek, “Sarıyıldız ailesi her zaman bizlerin yanında, kulüplerinin yanındadır. Kendilerine teşekkür ediyor, çağrımızı tüm metropollerde yaşayan hemşerilerimize yeniliyoruz. Takımına sahip çık diyoruz” şeklinde konuştu.

Önceki İçerikAK Parti’nin “YÜZ YÜZE 100 GÜN PROGRAMLARI” Sultanbeyli’de Başladı
Sonraki İçerikBabacan 5 Ağustos’ta Malazgirt’te