Ana Sayfa Bölge BAGİDER ve MUŞ-DER-FED ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımı yaptı

BAGİDER ve MUŞ-DER-FED ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımı yaptı

BAGİDER Başkanı ve MUŞ-DER-FED Başkan Yardımcısı Cengiz Altuğ ile BAGİDER ve MUŞ-DER-FED Başkan Yardımcısı Ergin Kaya Ramazan ayı nedeniyle Başakşehirli ve Muşlu hemşerilerine gıda paketi yardımında bulundular.

Başakşehir İş İnsanları Derneği (BAGİDER) Başkanı ve Muş Dernekler Federasyonu (MUŞ-DER-FED) Başkan Yardımcısı Cengiz Altuğ ile İş İnsanı Ergin Kaya, Ramazan ayı nedeniyle gıda paketi yardımında bulundular.

300’ü aşkın gıda kolisi, hem Başakşehirli vatandaşlara hem de Başakşehir’de ikamet eden ihtiyaç sahibi Muşlu ailelere verildi. Amaçlarının, birlik ve beraberlik duygusunu Ramazan ayında hissetmek olduğunu söyleyen Altuğ, “BAGİDER ve MUŞ-DER-FED yöneticileri olarak Kayalar Grup Yönetim Kurulu Başkanı kıymetli iş insanı hemşerimiz Ergin Kaya ile birlikte kendi imkanlarımızla ihtiyaç sahibi ailelere el uzatarak gönüllerine dokunmak istedik. Ramazan ayları birlik, beraberlik ve kardeşlik aylarıdır. Bizler de bir nebze de olsa elimizden gelen katkıyı sunmak istedik. BAGİDER ve MUŞ-DER-FED olarak çeşitli dayanışma faaliyetlerimiz ve etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Önceki İçerikTam kapanmanın detayları belli oldu
Sonraki İçerikTıp Fakültesi Bekleyen Muş’a Diş Hekimliği Fakültesi Açılıyor