Ana Sayfa Manşet Başkan Türeli Bandırma’da DİGSİAD Başkanını ziyaret etti

Başkan Türeli Bandırma’da DİGSİAD Başkanını ziyaret etti

Muş liginde mücadele edecek olan olan ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından olan 1071 Malazgirtspor Kulübü Başkanı İsmail Türeli, Doğu ve Güneydoğu İşadamları Derneği (DİGSİAD) Başkanı Faruk Bozkurt’u ziyaret etti.

Başkan Türeli kulüp faaliyetleri hakkında Başkan Bozkurt’a bilgi verdi. Malazgirt’teki gençlere hizmet ettiklerini söyleyen Başkan Türeli, gençlerin ihtiyaç ve talepleri için büyükşehirlerde destek turunda olduklarını hatırlattı.

DİGSİAD Başkanı Faruk Bozkurt da sportif faaliyetlerin önemine dikkat çekti. Malazgirtli olduğunu hatırlatan Bozkurt, herkesin Malazgirtspor’a duyarlılık göstermesi gerektiğini dile getirerek, “Malazgirt’imizin futbol kulübü için hepimiz üzerimize düşen maddi ve manevi destekte bulunmalıyız” şeklinde konuştu.

Bozkurt şöyle konuştu: “Sayın Türeli’nin Malazgirt ilçemizi temsilen bizleri ziyaret etmesi bizi duygulandırmış ve bir kez daha doğduğumuz çocukluğumuzun geçtiği tarihi Malazgirt içesini hatırlatmıştır. Bizler ne kadar gurbette olsak da memleket özlemiyle yaşıyoruz. Bu ziyarete gelen Başkan İsmail Türeli ve yönetimine ilçedeki gençlere verdikleri bu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Bu anlamda ilçemizi futbol takımı olarak temsil eden 1071 Malazgirtspor kulübüne destek vererek oradaki geçlerimize sahip çıkacağız.”

Ziyaret flama ve atkı takdiminin ardından çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Önceki İçerikProf. Güngör: Geleceği parlak mesleklerden biri iletişim
Sonraki İçerikTüreli’den Balıkesir’de Davut Daş’a ziyaret