Ana sayfa Bölge CHP heyetinden Bursa Muş-İLDER’e ziyaret

CHP heyetinden Bursa Muş-İLDER’e ziyaret

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoglu, Önceki dönem Nilüfer İlçe Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Kestel İlçe Başkanı Hatice Doğan, Gürsu İlçe Başkanı Haşim Öztürk, Bursa Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Şahin Sevinç, Nilüfer İlçe Belediyesi Meclis üyesi Mesut Şehitoglu ve beraberindekiler Muş-İLDER’e ziyarette bulundular.

Dernek başkanı Mehmet Önder Mutlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu görüşmede, Başkan Mehmet Önder Mutlu, “Muş Kültür Evi’nin kapısı siyasi parti ayırmaksızın herkese açıktır” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu Muş-İlder Derneği’nde kendilerini yabancı hissetmediklerini, fırsat buldukça her etkinlikte yer aldığını ifade etti. Kayışoğlu, Covid-19 pandemisi sürecinde ara verilen ziyaretlerin ilkini Muş İlder ile start verdiklerini belirtti.
İl ve ilçe başkanlarının da söz aldığı toplantıda İyilik Hareketi olarak Muş İLDER’in çalışmaları dayanışma ve yardımlaşma adına oldukça güzel örneklik teşkil ettiği vurgulandı. Derneğin çalışmalarının bilindiği ve tüm yüreklilikle takdir edildiği belirtildi.
Haber: M. Şakir BALKAYA
Önceki makaleBir kooperatifleşme deneyimi: Yerdeniz Kooperatifi 
Sonraki makaleBursa HDP’den KIDER’e ziyaret